pracownia projektowa

projekt nj
instalacje elektryczne i techniczne

poznaj nas bliżej

PROJEKTNJ

Projekt-NJ to firma inżynierska działająca na terenie całej Polski od wielu lat. Zajmujemy się projektowaniem instalacji elektrycznych, instalacji niskoprądowych (SAP, DSO, SKD, CCTV, OS) oraz sanitarnych na zlecenie biur architektonicznych i firm wykonawczych. 

Prowadzimy doradztwo z zakresu optymalizacji procesu inwestycyjnego (value engineering). Pomagamy wybierać technologię odpowiednią do rangi inwestycji. Mogą Państwo powierzyć nam swój projekt – wiemy, jak zweryfikować go pod kątem poprawności. 

Zaufało nam już wielu inwestorów i developerów. Proponowane przez nas rozwiązania nie tylko wpływają na obniżenie kosztów inwestycji, ale także na uproszczenie realizacji przedsięwzięcia. To także mniejsze wydatki związane z późniejszą eksploatacją obiektu. 

Kierujemy się zasadą doboru technologii konkretnie do potrzeb inwestora.

 Pracownia Projekt NJ to grupa projektantów elektryków, prowadzona przez dwóch doświadczonych inżynierów: mgr inż. Radosława Nowotniak i mgr inż. Marcina Jurek. Obaj posiadają uprawniania bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami w branży elektrycznej.

123

Zakończonych projektów

140

Zadowolonych klientów

Dbamy o twój czas

Działamy w branży od lat i doskonale znamy znaczenie czasu w procesie
budowlanym. Wiemy, że to jeden z kluczowych czynników podczas realizacji
projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby nie powodować zbędnych opóźnień.
Nasze rozwiązania przekładają się na szybkie wykonanie zadania. Szanujemy
Państwa i nasz czas.

JESTEŚMY DYSPOZYCYJNI

Potrafimy szybko zareagować na potrzeby naszych Klientów i elastycznie dopasować się do wymagań dzięki kontaktom z wieloma projektantami. Zlecając audyt naszej firmie, mogą być Państwo pewni rzetelnej opinii uwzględniającej wszystkie wymagania. Potrzebują Państwo fachowej porady? Wystarczy zgłosić się do nas – obiektywnie przyjrzymy się Państwa potrzebom i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

najlepsi specjaliści

Wszyscy pracownicy Projekt-NJ posługują się językiem angielskim, więc z łatwością możemy podjąć się realizacji projektu w międzynarodowym otoczeniu. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy.  Gwarantujemy znajomość i stosowanie przepisów prawa budowlanego. Działamy odpowiedzialnie i w całości odpowiadamy za projekty opracowane przez nasz zespół.

Doświadczony zespół

Założyciele Projekt-NJ działają na rynku od wielu lat. Cenne doświadczenie zebrane podczas pracy w dużych biurach projektowych i firmach wykonawczych procentuje łatwością w realizowaniu nawet trudnych zadań.

Braliśmy udział w projektowaniu i realizacji wielu inwestycji. Zebraliśmy doświadczenie przy takich obiektach, jak Stadion Narodowy w Warszawie, Stadion we Wrocławiu, PGE Arena w Gdańsku czy Stadion Śląski. Nasi pracownicy byli także podczas realizacji Miasteczka Orange w Warszawie oraz kompleksu biurowo-handlowego Nowy Plac Unii w Warszawie.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaangażowanie się w projekt każdego rodzaju.

Naszą misją jest aby nasze projekty były realizowane w TERMINIE, wykonane z najwyższą JAKOŚCIĄ.